26. 02. 2020
V stredu sme pokračovali štvrtým dňom jazdy medzi Los Angeles a Denverom. Poslednú noc sme spali v meste Grand Junction, už v Colorade. Ráno sme si pozreli známy Colorado National Monument, ďalšie červené skaly s krásnymi výhľadmi. Následne sme sa vybrali naspäť do Denveru, čo trvalo okolo štyroch hodín. Po relaxe v hotelovom bazéne sme si pozreli náš posledný, ôsmy zápas Invasion, ktorý Avs zvládli a tak sa celková bilanica zastavila na číslach 5-2-1. Na vlas rovnako sa skončila predošlá Invasion. Ide o dva najlepšie výsledky v histórii projektu. Po zápase sme boli tradične v českej reštaurácii Sobo 151.

Program posledných dní, teda hlavne road tripu, bol z 90 percent unikátny, teda nezažili sme ho na žiadnej predošlej Invasion. Je to dôkaz, že aj po toľkých rokoch a výletoch sa stále dá nájsť niečo, čo tu ešte predtým nebolo. Tým sa budeme riadiť aj v budúcnosti.

Vo štvrtok budeme doobeda na hoteli, poobede už letíme domov na tradičnej linke Denver-Londýn-Viedeň. Toto je preto posledná časť denníka. Ďakujeme vám za pozornosť. Spravodajstvo ohľadom Invasion XII bude pokračovať ďalej. Na našich weboch nájdete neskôr sumár výletu, prvé hodnotenie, ale aj kompletné fotogalérie, videá a tak ďalej.

- David

1 / 17