10. 03. 2016
Streda bol náš posledný celý deň v Denveri. Začali sme ho premiérovým kúskom v histórii všetkých Invasion - jazdou na snežných skútroch v horách v slávnom stredisku zimných športov Breckenridge. Spočiatku sa stroj ovládal ťažšie, museli sme dávať pozor na každý pohyb, ale po pár minútach cvičných jazdách sme už s tým nemali problém. Podobné športové aktivity budú odteraz súčasťou každej budúcej Invasion.

Nasledoval presun do Denveru, balenie, posledné nákupy a napokon aj posledný zápas. Dostali sme naň veľa lístkov zadarmo, najmä však vďaka fanúšikom Colorada z Denveru, ktorí nám tento výlet nesmierne pomohli a patrí im veľké poďakovanie. Značka Eurolanche si u nich už za tie roky vybudovala meno a tak vedia, že pomáhajú správnym fanúšikom. Po zápase sme sa po druhýkrát mohli stretnúť s hráčmi Colorada. Prišli takmer všetci, o čom sa môžete presvedčiť v našej novej, druhej fotogalérii na Facebooku. Postupom času skompletizujeme foto album a nahráme ho priamo na web Eurolanche.com, kde budú pribúdať aj reportáže týkajúce sa rôznych zážitkov z Invasion VIII.

Ďakujeme vám všetkým za pozornosť a sledovanie nášho spravodajstva z Eurolanche Invasion VIII na Eurolanche.com, Invasion.Eurolanche.com, špeciálne na StadiumSeries.Eurolanche.com a na našich sociálnych sieťach.

Nezabúdajte, že prostredníctvom tohto odkazu sa môžete predbežne a nezáväzne prihlásiť na Invasion IX naplánovanú v budúcej sezóne.

1 / 14