21. 03. 2013
Invasion V pro českou složku - pro mě - již oficiálně skončila. Naše skupina se totiž v Kanadě rozdělila. Chlapci ze Slovenska zůstanou jeden den v Torontu z důvodu odložení letu, já bohužel musím mít krátkodobé vízum, které se tak na rychlo nedalo zařídit. Z tohoto důvodu jsem si našel večerní let do Mnichova, odkud už pojedu do Liberce.

Jelikož jsem již na kanadské půdě, dá se říci, že to je celkové sbohem Denveru a konec za Invasion V. Byla to rozhodně nejlepší výprava ze všech. Výlet opět předčil naše očekávání, i když jsme si na začátku opět říkali, že už není moc čím. A přece je! Neuvěřitelné dva týdny okořeněné spoustou zážitků a nových přátelství.

Máme fotky a podpisy prakticky od celého týmu Avs. Mimo to se nám podařilo vyfotit či získat podpis od největších hvězd NHL. Posuďte sami: Jonathan Toews, Patrick Kane, Marián Hossa, Joe Thornton, Logan Couture, Taylor Hall, Ryan Nugent-Hopkins, Jordan Eberle, Zach Parise, Loui Eriksson, Kari Lehtonen či česká legenda Jaromír Jágr! Opět bude platit, že na tuto Invasion nikdo z nás nezapomene.

- Matěj

1 / 12